Mobil Uygulama Çözümleri

Nöbetçi Eczane Uygulaması

Uygulama Detayları

Akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşmasının ardından ihtiyaç haline gelen mobil uygulamalar sebebiyle mevcut sistemdeki nöbet bilgilerinizi kullanarak geliştirdiğimiz yaygın platform olan Ios ve Android platformlarında hizmet veren nöbetçi eczane uygulamalarımızdır.En yakın nöbetçi eczaneye haritalı yönlendirme sağlayan uygulamamızın bu temel amacının yanı sıra oda haberlerinin / duyurularının yayımlanabilmesi şehrinizin tanıtımının yapılabilmesi gibi özellikleri bulunmaktadır. Açık adresinin yanında açık tarif gösterimi bulunmakta olan uygulamamızın aynı zamanda web sitenizdeki üyelerinizin şifreli alanına da erişim sağlayabilmektedir. Sgk Soru cevap modülü ile de entegre çalışabilen bu uygulama ile eczacılarımızın sorduğu sorulara yetkili yönetici şifreli alandan cevap verebilir ve bunun gösterimi sağlanır. Ayrıca talep edilmesi halinde üyeleriniz yada hastalarınız size mesaj gönderebilmektedirler.

AppleStore PlayStore

Neler yapıyoruz?Geniş tasarım olanağı..

Mevcut profilinize uygun, font, renk, desen ve ikon gibi tema seçenekleri tasarlıyoruz. Aklınızdaki tasarımı alternatif seçeneklerle hayata geçiriyor ve seçiminize sunuyoruz.

Entegre çalışabilme..

Sizin için geliştirdiğimiz yazılımlarla entegre olarak ofis dışında yada mobil olarak da sistemde kalmanızı böylece anlık olarak verilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Rapolama ve Analiz

Müşterilerinizin,öğrencilerinizin yada velilerinizin sisteminizde oluşan çıktılarınıza göre profil bazlı verilerinize ulaşabilmesini ve işlem yapabilmesini sağlıyoruz. İş süreçlerinizle ilgili detaylı raporlama ve analiz sonuçlarını görebilmenizi sağlayan seçenekleri sunuyoruz.

AppleStore ve GooglePlay

Uygulamalarınızı marketlerde sizin denetiminizde yayınlıyor, güncellemeleri ve değişiklikleri anlık olarak alabilmeniz sağlıyoruz. Güvensiz ve denetimsiz uygulamarın sisteminize zarar verebileceğini unutmamanızı tavsiye ediyoruz.